Treść artykułu

Wernisaż „Po drodze”

Mikołajkowy wernisaż Anny Mierzejewskiej-Otty pt.: „Po drodze” przyniósł wszystkim sporo słodyczy oraz nacieszył oko pięknymi obrazami.

Podczas rozpoczęcia wernisażu autorka przygotowała liczne prezenty oraz smakołyki dla gości. Głównymi motywami prac była architektura, pejzaż oraz stare samochody.

– Dziękuję, że tak licznie przybyliście na mój wernisaż. Bardzo się cieszę, że w ten magiczny mikołajkowy wieczór mogę dzielić się z Wami moją radością. Udało mi się stworzyć prace, których motywy podpowiadało mi serce. Uwielbiam starogardzką architekturę, pejzaże Kociewia oraz stare samochody. Co roku z całą rodziną pojawiamy się na Zlocie Weteranów Szos – otwierając wystawę mówiła Anna Mierzejewska-Otta.

– Dziękuję moim bliskim: mężowi, mamie i tacie. W ostatnim czasie bardzo pomagali mi w codziennych obowiązkach, co pozwoliło mi wieczorami malować obrazy. Bez Was to by się nie udało – powiedziała autorka wystawy.

Anna Mierzejewska-Otta urodziła się w Gdańsku aktualnie mieszka we Franku, w Domu Pomocy Społecznej jest instruktorem terapii zajęciowej. Wystawa „Po drodze…” jest podsumowaniem rocznej pracy Ani oraz rezultatem stypendium Prezydenta Miasta Starogard Gdański w dziedzinie kultury.

Niżej galeria zdjęć z wystawy:

Grupa sześciu osób pozująca do zdjęcia w tle obrazy
Grupa osób w tym prezydent Starogardu Gdańskiego rozglądających się po sali
Dwóch mężczyzn spoglądających na wiszące obrazy podczas wystawy
Ujecie sześciu osób oglądających wiszące na ścianie obrazy samochodów.
Grupa osób robiąca zdjęcia telefonami komórkowymi obrazów
Duża grupa osób, która przyszła na wernisaż podziwia obrazy.
Tłum ludzi oglądających oraz robiących zdjęcia obrazom na ścianie.
Tłum ludzi oglądających oraz robiących zdjęcia obrazom na ścianie.
Kolejne ujęcie grupy osób podczas wernisażu
Autorka podczas przemówienia na korytarzu
Dyrektor SCK podczas wypowiedzi otwierającej wernisaż

Niżej galeria zdjęć wykonanych obrazów: